Moemutter | Moemutter Classic
Kingimõtted Muhu saarelt
muhu-tikand, muhu, käsitöö, rahvuslik, tikand, tikitud-vöö, tikandiga-pleed, pleed, vöö,
6520
page-template-default,page,page-id-6520,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,has_general_padding,homa-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Moemutter Classic

Sinu killuke Muhumaad

Moemutter_muster_ilma-taustata

Moemutter Classic tooteid kaunistav Muhu tikand valmib algusest lõpuni käsitööna. Nende loojateks on tegusad  Muhu  naised, kelle imelisi oskusi inspireerib armastus kodusaare kultuuripärandi vastu. Käsitöötikandiga ese on ehe ja kordumatu, millele aeg veelgi väärtust lisab.

Tellimine, tasumine ja transport

Ootame Sinu päringuid aadressil info@moemutter.ee ning vastame esimesel võimalusel. Kui toode on olemas, saame selle kohe teele panna. Kui toodet hetkel ei ole, lepime kokku tellimuse täitmise ajas, mis tavapäraselt on 2-3 nädalat.

Kui oleme tellimuse detailides kokku leppinud, väljastame ettemaksuarve 50%-le tellimuse kogusummast ning peale selle laekumist paneme soovid töösse. Teine osa summast tuleb maksmisele peale tellimuse valmimist.

Toodete saatmiseks Eesti piires kasutame selleks eelnevalt kokkulepitult kas Cargobusi või Smartposti pakiteenust. Rahvusvaheliste tellimuste kohale saatmiseks leiame samuti sobiva võimaluse. Saatmiskulu lisandub arvele.

Oleme alati valmis jagama enne otsustamist toodete kohta lisainfot ning võimalusel abistame tootenäidistega. Eritellimuste puhul me tagastamisõigust kahjuks rakendada ei saa.

Imelised Muhu mustrid jutustavad ilusaid lugusid!
Moemutter_logo_200x200_must-taust