Moemutter | Lugu
Kingimõtted Muhu saarelt
muhu-tikand, muhu, käsitöö, rahvuslik, tikand, tikitud-vöö, tikandiga-pleed, pleed, vöö,
6111
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6111,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,has_general_padding,homa-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Meie lugu

Moemutter_muster_ilma-taustata

Meretagune Muhumaa on koduks imelistele käsitöömustritele. Neis põimuvad saare puutumatu loodus, kohalikud kombed ja uskumused, kaugetelt meresõitudelt kaasa toodud värvikad mõtted ning põlvest põlve edasi antud meisterlikud käsitööoskused.

Selsamal saarel sai alguse Moemutter, et luua ehedat ja kordumatut ilu. Kohalikku kultuuripärandit kalliks pidades ning parimate Muhu käsitöömeistritega koostööd tehes oleme loonud kollektsiooni “Moemutter Classic”, kus endisaegne ja tänapäev loovad kauni harmoonia.

Tänaseks on meie käsitöökollektsiooni kõrvale tekkinud ka teine tootesari, mida nimetame “Moemutter Novel”. Loome rahvuslikus stiilis tekstiilitooteid peamiselt ärikingitusteks, mille disainimisel lähtume iga ettevõtte soovidest ja identiteedist. Tulemuseks on unikaalne kingilahendus väliskülalistele ja koostööpartneritele, klientidele ja töötajatele . Siin kasutame mustrite tegemiseks masintikandit, mis annab võimaluse toota suuremaid koguseid väiksema ajakuluga ning tagab ühtlase stiili ka suuremate koguste puhul.

Moemutri lükkasid käima ja hoiavad käigus kaks tegusat naisterahvast, kelle siiras soov on luua ilu ja tuua rõõmu. Eva kanda on toodete arendus ja disain ning tootmisportsessi edukas toimimine. Tema juured on sügaval Muhumaa mullas. Keit seisab hea selle eest, et müük ja turundus toimiks. Muhumaaga juba aastaid seotud ning jätkuvalt vaimustuses.

Logo lugu

Moemutter_muster_ilma-taustata

Meie logos on näha ristpistes kaheksakanda ehk Muhu mända. See vanades Muhu mustrites tihti korduv element sümboliseerib õnnetähte, kaitsjat ja uue õnne alustajat.

Nii saavadki meie logos kokku vana ja uus, nii nagu ka meie loomingus – endisaegsed uskumused, kombed ja mustrid kohtuvad tänapäeva lugude ja uute algustega …

Ja sellele lisaks veel killuke õnne!

Muhu lugu

Moemutter_muster_ilma-taustata

Muhumaa on puutumatu looduse ja kaunilt korrastatud külade kohtumispaik, kus koostegemise rõõm ja rahvakombed on püsinud ajast aega. Muhu kohta leiad lisainfot siit.